| mada7255 a întrebat:

De ce nu avem voie cu parul lung la scoala ma refer la baieti

Răspuns Câştigător
| xxralumaryxx a răspuns:

Buna,am avut si eu baieti in calsa care purtau parul destul de lungut, dar la mine profii erau severi si le spunea ca nu au voie desi mai era n baiat cu o creasta si la certat de 3-4 ori dupa nu au mai zis nimic proful si tot asa a ramas baiatul... Il purtam cum vrem pana la urma chiar daca suntem fete sau baieti, nu ar tb sa ne oblige profii sa ni-l faceme cum vor ei. Dar na cand iesi undeva iesi de placere sa te simnti bine cand mergi pe strada. Eh na si baietii nu au voie cu par lung la scoala nu stiu din ce motiv nu stiu ca sa nu ne confunde, habar n-am laughing Asta e o intrebare destul de ciudata dar si inexplicativa. In fine sper ca ti-amfost de ajutortongue. FUndita?big grin

4 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Eu am avut in clasa un baiat care avea parul lung, si si-l prindea in coada!
Iar profesorii nu-i spuneau nimic!
Cel putin, lui i-au dat voie, daca asa ii placea...

| YouNoob a răspuns:

Ca sa nu fi confundat cu o fata!

| мızυκı a răspuns:

N-am inteles niciodata problema profesorilor... daca asa le place...si-o fac pe cont propriu, nu deranjeaza profesorul cu nimic.

| D4ny3l4 a răspuns:

Pentru ca se spune ca fetele stau cu parul lung si baietii cu el scurt, acu asta mie mi se pare o prostie pentru ca fiecare il poarta cum ii place si cum se simte bine:XFunda?batting eyelashes