| Roman_Serban_1988 a întrebat:

Dupa cum stim, a inceput scoala. diriginta noastra ne-a spus noua baietilor ca nu avem voie sa venim cu parul lung la scoala (nu foarte lung, dar lungut) imi puteti spune va rog daca scrie undeva in vreun regulamentr ca nu avem voie cu parul lung la scoala (ma refer in general in scoli, nu doar la noi)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, scrie in regulamentul scolar!

| WaterDrop a răspuns:

Nu stiu, eu il aveam pana la umeri si imi parcam motocicleta langa banca.

| mudokins78 a răspuns:

Pe vremea mea, te tundea direct la scoala, daca veneai cu parul "lungut".