| selena19 a întrebat:

De ce nu imi apare poza cand trimit cometarii? am bagat o poza cu Selena... am dat la editare profil si am pus-o acolo la rasfoire si cand dau vizualizare profil nu apare si nici la comentarii cum o pun?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu apare imediat.
dureaza cam 18-24 de ore.

1 răspuns:
| sergiuv2000 a răspuns:

Dupa ce bagi poza...si eu schimb des poza dupa ce o schimbi calculatorul tau trebuie sa o salveze in internetul tau. daca nu nu ai net bun... daca ai internet explorer cauta sa downloadezi google chrome