| Barb0Senpai a întrebat:

Vreau sa declar un raspuns castigator si nu merge. Apas pe funda si nu se intampla nimic, imediat ce iau mouse-ulde pe ea se face din nou gri, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Terminator97 a răspuns:

Incearca urmatoarele:
1. Reincarca pagina
2. Iesi din cont si intra din nou in el
3. Inchide si deschide din nou browserul
4. Restarteaza-ti calculatorul
Daca una dintre variantele astea a mers, atunci inseamna ca poti acum sa-mi dai funda laughing

| Barb0Senpai explică (pentru Terminator97):

Iti dau, dar tot nu merge sad

| Terminator97 a răspuns (pentru Barb0Senpai):

Deci pana la urma a mers laughing

| Terminator97 a răspuns (pentru Barb0Senpai):

Cred ca tu in realitate dadeai funda, la fel cum mi-ai dat-o mie (multam') happy iar la tine sa-ti apara cum ca nu ai dat-o. Ma bucur ca ai rezolvat problema.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, asta se întâmplă atunci când doreşti să "premiezi" un răspuns pentru care NU ai primit ( ÎNCĂ ) Notificarea happy
Evident, asta în cazul în care excludem o eroare de server...

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am apasat de vreo zece ori ca sa raspund cuiva si tot degeaba.