| ILIoN a întrebat:

Va place rockul? Ce parere aveti de Papa Roach? Dar de Evanescence?

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Daca vrei rock asculta rock classic gen Led Zeppelin, Deep Purple, Scorpions, Queen, Pink Floyd, Def Leppard, The Who, The Doors...
Daca vrei metal, iti zic si metal.

14 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Imi place rockul, dar nu trupele pe care le-ai spus tu.

Bafta!

| ILIoN explică (pentru LastChance):

Atunci care?

| LastChance a răspuns (pentru ILIoN):

Daca vrei rock asculta rock classic gen Led Zeppelin, Deep Purple, Scorpions, Queen, Pink Floyd, Def Leppard, The Who, The Doors...
Daca vrei metal, iti zic si metal.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Păi,Papa Roach mi se par nişte penibili comerciali iar Evanescence mi se par o trupă foarte overrated şi mainstream. Erau mai ok acum ceva timp...

| ThePoet a răspuns:

Imi place rock-ul, dar astia pe care i-ai zis tu sunt penali, exact cum a zis SongsoftheSabbathSacrifice.

| king4aday a răspuns:

Sunt cateva piese de la Papa Roach care-mi plac, dar nu m-as duce la un concert. Evanesence nu-mi plac deloc. Nu vad nimic special in ei.

| MarianWLF a răspuns:

Cand aud Papa Roach last resort imi vine sa sparg cevalaughing

| Tourniquet a răspuns:

Da, îmi place rockul. Papa Roach nu-mi plac, Evanescence îi ador. Adică mă și duc la concert. Nu pot spune prin cuvinte cât de mult o ador pe solistă, muzica ei...

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Spui rock si dupa aia spui Papa Roach si Evanescence lol...ia de aici http://www.youtube.com/watch?v=av7xLRgylas

| Wøodenpints a răspuns:

Da,îmi place, dar nu Papa Roach şi nici Evanescence.

| Rakanishuu a răspuns:

Papa Roach imi place, chiar daca multi zic ca e o trupa naspa. comerciala... canta bine ( parerea mea ). Iar de la Evanescence imi plac doar 2 melodii, dar asa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papa Roach mi se pare comercial. Zici că-i My Chemical Romance. Evanescence sunt doar ok.

| TooNight a răspuns:

-Papa Roach,+Evanescence is mai tari.

| ILIoN explică:

Sorry ca am spus trupele astea. Atunci care trupe?

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Evanescence este trupa mea preferata si Papa Roach imi place dar prefer Evanescence