| Nuspuncinesunt a întrebat:

De ce nu ma place nimeni? De ce urăsc pe toți?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cont suspendat.

| RomaniaMade a răspuns (pentru Violleta2022):

Asa crezi tu Javra impuțita! Tiganca raioasa! Jigodie handicapata!

| sierra1 a răspuns:

Ei nu te plac, cu îi urăști deci sunteți chit!

| sammie a răspuns:

Ca esti ciudat.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pentruca ca Teai îndepărta de el de Dumnezeu și asta îndepărtează de oamenii de cei dragi ție de tot ce iubești tu pe pământul ăsta oferi de el creat de el dat viata de el de Dumnezeu iar tu ești în potriva la tot ce face și îți pregătești Dumnezeu pentru tine un om un suflet când se îndepărta de Dumnezeu ise întunecă inima ise întunecă sufletul ise întunecă gândurile și atunci devi omul celui rău și începi sa urăști oamenii fără ca ei să-ți fi făcut ceva începi sa vorbești oamenii de rău fără ca ei să-ți fi făcut ceva începei săte iei de oamenii fără ca ei să-ți fi făcut ceva începi sa crezi în tot ce-ți spune cel rău și îți șoptește cel rău crezi ca toate lumea are ceva cu tine și îți vrea răul și necazul asta se întâmplă când te îndepărteze de Dumnezeu Adevăr te îndepărtezi de bunătatea lui Dumnezeu pe care ți-o oferă și o are pentru tine.

| Standt a răspuns:

De aia te urasc, pentru ca tu nu ii placi.
Schimba-ti atitudinea fata de cei din jur.

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Nimeni nu-i pasa de nimeni in general, de aia esti ignorat. Perfect normal pentru oricine.
Urasti pe toti pentru ca nu le pasa de tine. Simplu.