| jaquelineee a întrebat:

De ce nu ma poate dezvirgina prietenul meu? nu stiu. nu intra... ma doare foarte tare... VA ROG ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti prea tensa si ti-e frica cand vine vorba sa faceti sex.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Folositi prezervativ si lubrifiant de la farmacie (Durex).

| misu a răspuns:

Iti este frica, stai incordata, foloseste lubrifiant

| herbalist a răspuns:

El e fatalau si nu stierolling on the floor vino la mine daca vrei imi zici si iti las idwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si majoritatea intrebarilor de pe acest site, sunt un fel de intrebari fara raspuns. Se dau foarte putine detalii,astfel,chiar daca vrei,nu ai cum sa dai un raspuns relevant. Problema pusa de tine poate avea sute de raspunsuri. Nu stim nici ce varsta ai, ce varsta are prietenul, ce experienta are el...etc. Inainte de a pune o intrebare,gandeste-te ca orice indiciu, ajuta la elucidarea ei. Prin urmare, revino cu detalii si lumea va fi fericita sa te ajute happy