| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai este Facebook popular?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Pentru ca si deoarece si Hi5 era popular si acum nu mai este. Se schimba preferintele utilizatorilor, printesele si bombardierii de pe Facebook sunt acum pe TikTok (Andreea Bostanica etc)

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca copilasii, pitipoancele si cocalarii s-au mutat pe Instagram si TiKTok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate pentru ca e plin de mizerii?

| sierra1 a răspuns:

Nu se prea vede a nu fi!

https://www.statista.com/......worldwide/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inca este destuld e popular. Dar tinerii incearca sa... descopere mai multe lucruri si platforme, probabil de asta.

| gabicoo a răspuns:

Pentru că între timp au apărut tik-tokul și Instagramul!
Pe astea noi nu trebuie să citești mult!

| Lukasssz a răspuns:

Pentru ca e cam expirat...

| Werrich a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda si aprecieri ^_^

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

N-ai pentru ce

| Digikey a răspuns:

Pentru ca unii si-au dat seama ca este doar un alt mijloc de manipulare si control al populatiei.