| VictorL a întrebat:

TPU cum sămi fiu mai popular pe facebook?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă rezi că câștigi ceva în afară de nimic prin a fi popular pe facebuci încearcă să socializezi mai mult să atragi userii săîți deie like-uri sau săîți ștergi contul că și așa nu pierzi nimic numai scapi de un mijloc de manipulare a userilor pe internet.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Dă-ți cu ruj pe bot, vei atrage like-uri în prostie... (Tâmpenia unui prieten la beție) Chiar a mers happy

| VictorL explică (pentru Azµre):

Știu. Da mii rușine. Poate cu un citat celebru sau un banc haios dar care anume

| SSWK a răspuns:

1. Nu te stresa.
2. Fa ceea ce te pricepi cel mai bine.
3. Nu te prostitua.
4. Ignora-i pe cei care te sfatuiesc de "bine", pentru ca acela este binele lor.
5. Fii consecvent.

In timp, cu rabdare, vei deveni popular.

| VictorL explică:

Am nevoie de răspunsuri mai clare