| petitdreamer a întrebat:

De ce nu mai primesc notificari pe casuta de e-mail? Este bifata casuta in care scrie "doresc sa fiu notificat..." Oare de ce nu primesc? Voi primiti?

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nici eu nu mai primesc.Am crezut ca a aparut o defectiune in calculatorul meu.

mlm
| mlm a răspuns:

Nici eu nu mai primesc si este mai bine asa, ca mi se umplea casuta de e- mailwinking

| ioanaa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar ca si voi, am crezut ca am facut eu ceva. Ceva lamuriri din partea Ralucai?

| greg a răspuns:

Poate apar in Spam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu, are dreptate mira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... or fi costurile prea mari, mai bine le-ar trimite prin posta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici acolo nu apar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei catalin-acum ceva timp mai aparea cate un mesaj si in spam, acum nici acolo nu mai apar, nu inteleg de ce ai primit stupid, dar in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu am facut nici o "reclamatie"winking, de unde sa stie, ne vaitam si noi...