| LeonardoDiCapra a întrebat:

as avea mare nevoie de ajutorul vostru! am primit odata un e-mail cu o intrebare pusa de un utilizator si aveam acolo un link unde scrie: click pe acest link daca nu vrei sa mai primesti astfel de notificari pe e-mail. din neatentia am dat click pe linkul respectiv in loc de intrebare! si am stat pana mia intrat in TPU asteptand sa vad intrebarea[neatentia]si acolo mi-a scris: cererea dvs a fost a fost inregistrata[sau ceva de genu]! de acum nu vei mai primii astfel de e-mailuri! asta a fost din greseala si vreau sa primesc din nou e-mailuri! cum fac? si sa nu mai mentionez ca si atunci cand pun o intrebare si bifez„Doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri (Aceasta facilitate este disponibila doar pentru userii care au adresa de email confirmata)"sau„Schimba-mi statusul la yahoo messenger" este tot degeaba! ce sa fac? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Revolt666 a răspuns:

In stanga unde ai meniul (pe tpu.ro) dai pe "Notificari" si bifeaza prima optiune. Funda!

1 răspuns:
| Asdffd a răspuns:

Nu trebuia sa apesi pe link!?