| Justmeandmysmile a întrebat:

De ce nu mai raspunde lumea la intrebari? Nu ma refer doar la mine, desi am postat o itrebare si am 0 raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Un motiv ar fi că a început şcoala, iar majoritatea de pe TPU sunt încă studenţi. Oricum, este posibil să nu fi răspuns pentru că nu ştiau sau nu li s-a părut o postare de rangul lor. Acum depinde şi de utilizatori.
Succes!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In ultima vreme apar intrebari tampite si lumea de abia mai raspunde.

greece12
| greece12 a răspuns:

Am citit intrebarea ta si regret ca nu am vazut-o, ti-as fi raspuns mai devreme.Subiectul atins de tine e interesant si mi-a placut cum ai pus problema.
Numai ca,in general, intrebarile puse nu sunt serioase, cei mai multi pun intrebari doar pentru a simti ca sunt si ei bagati in seama.Sunt un fel de rau necesar,in fine.
In plus,depinde de fiecare,daca pot ajuta,daca vor,daca stiu! Fiecare face cam tot ce poate,crede-ma!
In ce te priveste,ma bucur ca exista si persoane ca tine pe site, macar de-ar fi cat mai multi, toti!

| Urzi23 a răspuns:

Poate nu se pricepeau sa raspunda