| fsdfsd a întrebat:

De ce nu merge sa mai intru in cont? am bagat si parola si adresa de e-mail corect

nu merge

Răspuns Câştigător
| demonangel37 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat mai devreme cred ca este de la administratori de cate ori raspunzi la o intrebare trebuie sa bagi emailul si parola
dar se rezolva duap o ora maxim

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu ti se intampla doar tie. Au mai patit azi si prieteni de-ai mei. Probabil este de la site. Este flux sau se lucreaza si de asta uneori nu te poti loga.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Nu ma pot loga, macar ca sa pot raspunde userilor. Cunoaste cineva vreo explicatie?

| Anonim_5535 a răspuns:

Bine e simplu...
Ai uitato!
Nu ai scris bine!
Nu te-ai autentificat corect!
Ai scris ceva de exemplu=exemo(p)lu
Sau chesti din astea...
Mai iti sti informatiile?
Okey... de aici esti pe cont propriu
Si totusi CE CONT?

| alexutzu00791 a răspuns:

Si acum pe ce esti

| adrianaadrianaadriana a răspuns:

Pentru ca organizarea site-ului lasa de dorit, asta e.Si eu patesc la fel de o ora!

| adinutasilvi a răspuns:

Poate ti-a expirat!