| alle529 a întrebat:

De ce nu`mi apare adresa de email ca sa o pot confirma, astept de 2 saptamana si nimicstraight face... daca nu confirm adresa aia nu pot sa tr nici un mesaj pe privatsad Oare trebuie sa mai astept mult?

2 răspunsuri:
| alle529 explică:

Off doamnesad pai inseamna ca mai am de asteptatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, eu una am trimis un e-mail la cei de pe TPU si mi-a dat un msg, astept si mie sa imi trimita ala, dar eu astept de mai bine de o luna...