| cristian47 a întrebat:

De ce nu merge sa trimit un mesaj?
Imi spune introdeauna ca trebuie sa confirm trimiterea mesajului pe adresa de email. Dar cand ma duc pe email-ul meu nu apare nimic. A devenit deja frustrant...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trimite un mesaj la administrator si daca ai facut-o deja trebuie sa astepti. Stiu ca e frustrant dar nu ai ce face. Doar sa astepti si sa speri ca se rezolva. Mai verifica ata Spam cat si Inbox.

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine! Nici eu nu pot trimite mesaje(am intra la imbox, spam si nu am primit nici un e-mail ca sa confirm am vb cu raluca si nu s-a rezolvat nimic(cred ca va trebui sa mai asteptam putin) si eu as vrea sa trimit mesaje stiu cum e!