| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se sterge o data contul asta pe TPU? deja e chiar enervant, orice site la care poti sa-ti faci cont are sus si o bara ca sa il poti sterge, dar TPU nu are asa ceva de frica sa nu piarda toti clientii sau de ce? I-am trimis la Raluca vreo 2 mesaje prin care am rugato sa mi-l stearga, dar nimic.Nu spuneti ca daca vreo pot sa dau log out ca asta stiu sa fac si singura, eu vreau sa-mi fie sters! Daca nu se poate sterge atunci dati-mi idei ce sa scriu pentru a fi raportata!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu mai intra pe site! Care-i problema?

| darrio2007 a răspuns:

Scrie 2-3 tampenii urate si te raportez.

| paramore a răspuns:

Dar dc mai intri dk nu iti convine, eu chiar nu inteleg, cu ce te deranjeaza? dk nu apuca-te de injuratlaughing

| LuS[z] a răspuns:

zau? glumeam oricum raporteaza-ne.nu ne pasa.sau nu ii pasa.care o fi adminu-l asta ca nu mai inteleg...