| teoteo12 a întrebat:

De ce nu pot posta intrebarea?

7 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Uite ca poti

| teoteo12 explică (pentru 393Dan):

As fi preferat sa imi raspunzi la cealalta intrebare dar multumesc, asa am vazut ca pot posta

| 393Dan a răspuns (pentru teoteo12):

Ok, ce intrebare a fost? Apropo, ca utilizator nou, intrebarile tale se posteaza asa greu pentru ca adminii ti le verifica inainte sa le afiseze pe site presupun. Mie mi se intampla la fel la inceput, la fel si cu raspunsurile. Insa cand treci de 100 de raspunsuri si primesti statutul de utilizator senior, atunci totul se posteaza mai rapid.

| teoteo12 explică (pentru 393Dan):

Https://www.tpu.ro/......oarme-sau/ asta e intrebarea. Scuze ca am dat copy paste dar am zis sa nu scriu din nou. Si multumesc pentru detaliile acestea, ca apar postarile mai greu pentru ca sunt utilizator nou

| 393Dan a răspuns (pentru teoteo12):

O vad, ai repostat-o. Apropo abia acum mi-a venit notificarea ca mi-ai raspuns si vad ca ai postat comentariul cu o ora in urma. TPU-lui ii i-a o vesnicie

| teoteo12 explică (pentru 393Dan):

Da, nu inteleg de ce. Oricum, tu ce crezi? referitor la cealalta postare a mea

| 393Dan a răspuns (pentru teoteo12):

Da, sunt de acord cu natalia la acea intrebare, doar daca te sedeaza sau esti in cele mai grave stadii de ebrietate si sa nu simti nimic.