| bea3x a întrebat:

De ce nu pot posta raspunsuri pe TPU?
Am postat mai multe raspunsuri pana acum, insa de ieri nu mai pot posta raspunsuri cand sunt logata. Confirm ca vreau sa postez raspunsul, si nu se mai intampla nimic (in mod normal treci la o pagina noua care iti confirma ca ti s-a inregistrat raspunsul). Raspunsurile nu apar nici pe pagina si nici la "Raspunsurile mele". Stie cineva motivul si solutia?

Răspuns Câştigător
| Susuki a răspuns:

Ciudat...Ai confirmat e-mailul? Eu nu mai puteam posta raspunsuri pentru ca nu. l confirmasem(uita. te la Spam sa confirmi dc nu).

1 răspuns:
| scumpika_5764 a răspuns:

Mersi mult pentru raspuns:*
as vrea sa mai vb
daca vrei lasa-mi un mesaj cu id-ul tau
mersi pa:*