| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa-mi schimb poza la messenger? Reusesc sa selectez poza iar cand apas ultimul OK imi apare un patrat negru iar dupa fata aceea ca nu am avatar. Pot doar sa-mi pun propriul avatar facut de mine ala in care e o fata iar eu ii aleg accesoriile... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

A, si mie mi s-a intamplat de cateva ori... dar nu stiu de ce apare asa, negru...insa apoi isi revine, nu-ti face griji!

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Se mai intampla...iesi de pe mess si intra iar, daca nu merge da un restart, daca nu merge reinstaleaza messengerulbig grin.