| taby21 a întrebat:

De ce nu pot sa pun o poza la messenger? incerc sa pun o poza la avatar si nu apare poza, ramane negru patratul.Ma poate ajuta cineva?

12 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Ti s-a blocat avatarul...si mie mi se intampla dar se repara singur, poate tine cateva minute, cateva ore, o zi...

| mikey a răspuns:

Stai linistit/a si mie mi so intamplat de multe ori dar dupa un timp merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cam aceeasi problema .am avut un timp o poza la avatar si cand acum cand vreau sa o schimb nu pot.imi apare tot poza vechesad am sters poza din pc insa tot acea poza imi apare straight face ce as putea face? sau cu timpul se va rezolva? mz anticipat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel acum si nu stiu ce fac daca cineva stie sa imi spuna si mie sa stiti ca voi mai intra pe acest site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge! Dar cat timp trebuie sa astapt? Nu cumva trebuie sa ii dai inchidere si iar sa-l aprinzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. spuneti-mi va rog si mie cum pot sa-mi pun o poza cu mine in loc de avatar pe messenger. va rog frumos un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus bishop poate ti s-a blocat avatarul sau poate esti toanta***big grinbig grinbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti sablocat asteapta 1 saptamana si iti va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un fraier pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tata da mie nu-mi merge de cateva zile esti nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc la cei care au venit cu sugestii.si mie mi s-a blocat avatarul acum si nustiam ce sa fac dar acum am aflat.MRS MULT!

| YoSeBbY a răspuns:

Fii linistita si mie mi se intampla deseori, asteapta 2 sau 3 min iar daca nu mere incearca o sa mearga la un moment dat