| DiannaDiia a întrebat:

Am un telefon Nokia Asha 201, pe cartela Orange. Problema e ca nu pot sa trimit mesaje. Imi raman in folderul "Mesaje expediate", dar sus imi apare ca sunt in curs de trimitere. Numarul acela de la centru de mesaje e scris corect. Ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Verifica daca toate setarile sunt corecte aici http://www.orange.ro/services/sms-ro.html. In cazul in care sunt corecte, te rugam sa te adresezi colegilor din orice magazin Orange pentru verificare.
O zi buna,
Orange helpers