| Tehno21 a întrebat:

De ce nu pot tine castile pe urechi sau in urechi de niciun fel? Ma deranjeaza! De fapt doar cele mari de gaming le suport

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Pentru cei sensibili am raspuns

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca e preferinta personala si nu ai ce face. Doar daca nu vrei sa te fortezi si pana la urma te obisnuiesti. Eu de exemplu port toate tipurile de casti, si nu am probleme. Dar punemi niste patrunjel verde in mancare si vomit oricat de grozava ar fi reteta.

| Sonia822 a răspuns:

Pentru ca e normal sa nu le sporti, vibratiile afecteaza timpanul, plasticul irita pielea urechii. E ca si cum ti-ai baga ceva in curr, numai ca bagi in urechi. Tot corp strain

| Wr3nch a răspuns (pentru Sonia822):

Aoleo. Milioane de oameni poarta casti in urechi si nu au nimiclaughing Ca sunt unii mai sensibili e adevarat, dar nici chiar asalaughing

| Tehno21 explică (pentru Wr3nch):

Inseamna ca sunt mai sensibil?

| Wr3nch a răspuns (pentru Tehno21):

Din punctul asta de vedere da. Dar sensibilitatea e ceva normal. Is oameni care is taman invers, nu suporta casti pe cap pentru ca li se par prea grele sau ii doare parul.

| Sonia822 a răspuns (pentru Wr3nch):

Pentru cei sensibili am raspuns