| Asegentu a întrebat:

De ce nu puneți poze cu voi? Nu va asumați răspunsurile?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Notorietatea e un aspect important, am pus poza cu mine (in trecut) si ma cautau toate minorele din TPU )) fara misto, serios.

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Asta e cand suntem frumosi XD

| RAY a răspuns:

Absolut orice lucru care îl dezvălui pe rețele sociale românești va fi folosit împotriva ta,și dacă vrei sa socializezi, sa ai încredere, ești automat bârfit, criticat, de asta e Facebook sa nu dezvălui nimic, sa nu pui poze, sa nu socializezi cu romani ca sunt urâcioși, pe buna dreptate romani iti merita soarta, fiind plini de ura și venin, judeca, critica, bârfesc

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca administratia acestui forum ne recomanda sa NU punem nimic personal aici, nici poze, nici adrese de email, nici conturi personale, nici informatie personala, pentru a ne auto-proteja.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu abia am poze cu mine pe retelele de socializare.
Si nu, nu imi asum raspunsurile din punctul asta de vedere. Nu i-as explica unui copil de 12 ani ca e normal sa se joace cu puta pana se decaloteaza corect, daca as publica asta cu datele mele personale/imaginea mea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... pana la urma, scopul pentru care suntem aici, este altul. Nu sa punem poze big grin

| Celcestietot a răspuns:

Ca sa nu ne gaseasca si sa ne bage inapoi la nebuni laughing

| Hammurabi a răspuns:

Mi-am pus poza.
Nu sunt în România, așa că mi se rupe.

| J0B0MAT a răspuns:

Pentru că suntem urâți, virgini, anxioși și depresivi. Sper că nu am uitat ceva.

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru ca exista riscul de identity theft si pentru ca stam prost la capitolul incredere in alte persoane ca nu o sa ne fure pozele si o sa le distribuie ca sa apara peste tot pe internet si o sa devenim meme-uri.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mayhem666):

Deci chiar m-ai facut sa rad cu ultima parte laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Celcestietot):

Asta e dovada ca raspunsul meu si-a atins scopul.

| VoidEternal a răspuns:

Te așteptăm pe tine.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca lumea reala se comporta f aiurea cu mine, din cauza la cum arat, deci in spatiu virtual pot sa imi aleg o imagine placuta, si functioneaza.

| Nirvanaaa a răspuns:

Simplu. Aici sunt multi necunoscuți. Poze cu mine pun doar unde sunt și cei pe care ii cunosc, evident. Un răspuns nu ți-l asumi cu o poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca n-avem nicio obligatie, nu ne cere nimeni sa o facem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai poza cu tine? Vrem sa te vedem!

| chuckmanson a răspuns:

Nu văd niciun motiv să îmi expun numele adevărat sau fața. Site-ul ăsta nu e un site de postat fotografii, este un site de pus întrebări și primit răspunsuri, nimic mai mult. Ar trebui să fii fericit că există mai mult de o singură persoană pe site care să își pună poza. Și dacă tot ai gura mare, hai pune-ți și tu o poza.

| Cheo0S a răspuns:

Ce sa asumi vere aici? O zici de parca TPU te plateste pentru raspunsuri. laughing
Nu-mi pun de obicei poze cu mine pe net.

| Cehoslovacia a răspuns:

Mi-e frica sa-mi asum orice raspuns corect sau tampit si nu in ultimul rand ca-s urat si chel happy

| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Eu am