| naerodica a întrebat:

De ce nu reusesc sa-mi fac un cont? Numele de utilizator ales este numele meu, extrem de simplu: Nae Rodica. Eeeeiii, imi tot apare raspunsul ca ori am peste 50 de caractere(absurd!) ori numele de utilizator ales are caractere nepermise (absurd din nou!). Ajutati-ma, va rog mult, sa reusesc sa-mi fac un cont! Multumesc!

3 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Dar apari ca fiind inregistrata. Si...surpriza! Numele tau de utilizator este "Nae Rodica". happy

| Roby67 a răspuns:

Dupa cum se pare, ai reusit si singura.

| dana_7218 a răspuns:

Numele de utilizator este chiar numele de email pe care l-ai dat tu, dar se pare ca ai reusit