| swty89 a întrebat:

nu reusesc sa-mi fac cont pe efts.ro sa vad factura online la nume de utilizator imi apare asa:

Username-ul dvs contine caractere nepermise. Introduceti litere, numere, '.', '_' si/sau '-'

am introdus de exemplu nume utlizator ga76 '.', si nu stiu de ce nu merge. ajutati-ma! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Păi apostroafele nu sunt permise = poți alege ca username [ ga76. ] (așa cum l-am scris eu în paranteza dreaptă). Multe site-uri, deși românești, nu acceptă nume sau text prin formulare care să conțină diacritice - adică (ăîâșț); ce dacă ele există și vorbim cu ele, în scris NU e voie! sad