| alas a întrebat:

De ce nu sunt doar oameni destepti? m-am saturat de cei prosti

Răspuns Câştigător
| mymy99 a răspuns:

Nu toti omeni pot fi destepti (cum esti tu (poate)) si in plus ca sa fi prost trebuie sa si gandesti si dupa uni prosti nu gandesc deci. nu exista prosti/proaste. daca nu iti place de personele proaste sau care nu iti fac pe plac EVITALE nu le critica!

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

În viață, trebuie să existe un echilibru!
Degeaba sunt doar oameni deștepți, dacă nu există și un idiot care să-ți facă ziua mai bună cu prostiile pe care le spune.

| denisia09 a răspuns:

Pai daca nu ar fi oameni prosti "cine le-ar mai trage ciubotele la aia destepti?", asa cum spunea tatal lui Ion Creanga.De asta se traieste asa de rau in tara asta, pentru. ca sunt preaa multi destepti la conducerea Romaniei.

| Overom a răspuns:

Spune-le tu marele Einstein care ai creat atatea formule si teorii spune.winking

| reihiuke a răspuns:

Ca sa ajungi destept, trebuie mai intai sa-ti dai seama ca esti prost. happy Ai avut momente din astea? Daca nu, nu ai cum sa fii destept. "Când eşti mort, nu ştii că eşti mort. E greu doar pentru ceilalţi. La fel şi când eşti prost" big grin

| ALEX2402 a răspuns:

Pai tu ar trebui sa ne raspunzi la aceasta intrebare ca din cate vad ai multa exprienta cu tine

| vladutt a răspuns:

Daca nu ar fi oameni prosti, noi, oamenii destepti nu am mai putea invata din greselile lor. Daca nu ar fi oameni prosti, nu ar fi nici oameni destepti.Mai bine sa ramana lumea impartita in jumate decat sa fie toti oameni prosti.

| TheNone a răspuns:

Raspunsul poate fi dat foarte usor.
Unii invata altii nu pe unii ii duce capul pe altii nu ii duce straight face, fiecare e cum la lasat Dumnezeu