| mickadou a întrebat:

De ce o femeie nu poate fi prietena cu un barbat? De ce toate actiunile ei sunt vazute ca si cum ar fi indragostita de acel om, cand ea il vede ca un amic? Daca vrea sa-l sprijine sa-i fie alaturi ceilalti imediat zic "Aaa il iubeste prapadita mica." Daca femeia vrea sa se sprijine pe umarul prietenului sa se odihneasca, acest gest este vazut ca si cum ar vrea intentii sexuale ca se pisiceste vezi Doamne.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca lumea credea asta ce conteaza? Pe tine te intereseaza prietenia cu respectivul sau acceptarea sociala? Daca te intereseaza ce spun cei din jurul tau, nu vei ajunge nicaieri pentru ca mereu se va gasi cineva care are ceva de comentat. Daca fata stie clar ce intentii are si nu-l iubeste mai mult ca pe un prieten, n-ar trebui sa o deranjeze zvonurile. O femeie poate fi prietena cu un barbat, nu trebuie neaparat ca "prapadita mica" sa-l iubeasca.

2 răspunsuri:
| BilliOnaire a răspuns:

Din pacate asa estraight face. dar daca tu observi ca el face ceva sau nu stiu ce. tu il clarifici prin vorbe.hee hee

| mickadou explică:

Nu vorbeam de mine. vorbeam in general...