| Anaconda12345 a întrebat:

De ce oamenii sunt asa falsi?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista sani falsi, gene false, bani falsi etc.De ce nu ar fi si oameni falsi?

| RAY a răspuns:

Nu fi asa sigur/a? nu ma cunosti sa stii, cateodata ne impinge soarta sa fim falsi

| LoveSleep a răspuns:

Pentru că e gratis...și cu criza asta...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ca sa nu fie muscati de anaconda

| Mayar a răspuns:

Ii obliga societatea.

| syd2 a răspuns:

Fiindca nu sunt adevarati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au prostie cu carul. Acum, ar da in cap cuiva, ca sa intre ei in locul lor.

| doreal a răspuns:

Asta e farmecul vietii.

| Morrígu a răspuns:

Din diferite motive, nevoi sau scopuri.

| Aimee33 a răspuns:

Acum depinde, nu toti oamenii sunt asa. Unii se dau pe langa tine doar pentru ca urmaresc ceva.

| ale153 a răspuns:

Pentru ca din pacate, cei sinceri nu reusesc intotdeauna in viata!

| Mădă_Mădălina_1998_R8rQ a răspuns:

Pentru că majoritatea cred că doar prin falsitatea mai pot "supraviețui "