| WyvernSky a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii/prietenii falsi?

10 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Proasta

| ionika17 a răspuns:

Nu pot vedea asemenea persoane.Am avut parte de ei, si o sa mai am.Nu, cred ca poti sa scapi de asemenea persoane, cel mai bine sa ii tratezi cu indiferenta, cand simti ca sunt "falsi". Succes. Pa, pa

| Foca a răspuns:

Hey. Parerea mea este ca sunt niste nimicuri, si nu te ajuta deloc in ceaa ce iti propui, niste ticalosi.
Succes.>
Ciao:p

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Mie personal imi e scarba de persoanele alea false, care te incurajeaza pe fata si cand colo inauntru mor de ciuda si iti doresc doar raul.
Sunt destule persoane d'astea, nu ai ce sa le faci.Decat sa bati palma cu ei si sa ii faci personal sa se simta ca ultimul 'gunoi' de pe planeta.
straight face

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Ii dispretuiesc enorm. Sunt groaznici, practic sunt cu tine cand tei bine si cand dai de greu te lasa balta.(da u trebuie sa fi mereu alaturi de ei c daca nu se supara). Cei mai josnici oameni de pe pamant.

| Roxana_8408 a răspuns:

Pai...nu ar trebui sa stea pe langa mine,,, urasc mincijna si infidelitatea. dupa parerea mea astfel de oameni ar trebui omoratzi

| Andreea_7659 a răspuns:

Pfoaa, sa ii legam de o racheta si sa sa ii trimitem pe alta planetahappy. fundita?blushing

| kimmii a răspuns:

Sunt cele mai josnice persoane care existasad

| sweetyelena91 a răspuns:

Prietenii de ocazie i-am gasit asemanatori cu randunelele, care vin primavara si pleaca atunci cand incepe frigul.

| honey_3151 a răspuns:

Pai stii ce cred eu laughing) Deci nu iti mai scriu is aici. Da`mi fundita uite sunt dulciee atat de dulcee:Xlaughing) ( sunt eu) laughing