| andra4u a întrebat:

De ce oare aceasta tara a ajuns asa? De ce toata lumea critica ceilalti oameni cand de fapt si ei la randul lor sunt la fel? De ce la fiecare pas gasesti cocalari si pitipoance? De ce cand mergem intr-o alta tara suntem luati in vizor? De ce se fura, cand s-ar putea trai decent prin munca? De ce oricine poate face orice daca are pile? Si as putea continua cu atatea intrebari despre Romania pana la infinit...Intrebarea este DE CE suntem asa?

1 răspuns:
| Gicone a răspuns:

Simplu dar greu. Din cauza manelistilor. Daca ai ascultat manele de genul "eu sunt seful, cine-i smacher, bai vezi ca te bat" sunt din cauza asta caci cei ce asculta manele fac chestii de genul asta. Si pe langa ei mai sunt si oameni neintregi la minte care consuma droguri si alte de-astea. Apreciez intrebarea ta!