| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

De ce oare dna mea diriginta se uita tot timpul la mine...eu invat bine iau note bune sunt cuminte dar tot timpul ma priveste si imi zambeste

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asta inseamna ca profesoara este mandra de tine big grin Te simpatizeazalove struck
Sa ramai tot timpul o eleva silitoarewinking

| georgiana a răspuns:

Ehh, esti frumoasa si desteapta, manaca-o-ar mama de fata! big grin

| Lora_6439 a răspuns:

Asa face si profa mea de franceza de cand m-a vazut sarutandu-ma cu un baiat pe hol. Subscriu raspunsurilor anterioare.

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ explică:

Multumesc tuturor

| maariaan a răspuns:

Pai te apreciaza. Ii face placere sa te aiba ca eleva. Ma bucur pentru tine si mi'as dori sa fie mult mai multi elevi care sa-ti semene. Esti un exemplu pentru restul clasei. Continua pe drumul pe care te afli acum si sigur o sa ai parte de succes. Iti doresc numai bine! Felicitari!

| Popescu Olivia a răspuns:

Te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place! Te simpatizeaza! De aceea te priveste tot timpul! I-ai castigat admiratia! Ce frumos! Bravo!

| misterosu a răspuns:

Am s-ai spun sa se uite urat la tine.