| Andreiw4eytghujyg7tfrs543wdyhujb a întrebat:

De ce pe TPU intrebarile ciudate si tampite primesc mai multe raspunsuri decat cele utile?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca inca avem simtul umorului. In plus, ne place sa criticam pe altii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca la o intrebare serioasa, dai un raspuns serios si aia e, ai terminat treaba. La o intrebare tampita ai multe resurse sa iti bati joc de cel care o scrie

| RoCkKiD a răspuns:

Oamenilor le place intriga, daca sunt intrebari controversate care nu presupun vreo expertiza toti isi dau cu parerea.

E la fac ca ziarele de can can si emisiunile de pe antena 3. happy

| oglindasultanului a răspuns:

Deoarece este un site de socializare, iar conturile de oameni sunt ocupati sa le pese anumite discutii unde isi expun personalitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e un mod de a spune ca userii site-ului sunt tâmpiti?
Uite o intrebare exact cum o descrii tu.