| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca la intrebarile ceva mai "ciudate", primesc mai multe raspunsuri decat la cele mai obisnuite.
Oare de ce se intampla asta?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca oamenii sunt atrasi in mod patologic de ciudat.

| Drimmero a răspuns:

Lumea mai se amuza de asa ceva, nu toti sunt ciudati.
Eu cel putin ma amuz teribil

| T0T a răspuns:

Eu nu răspund doar la ciudățenii ci la ce mi se pare că are rost sau unde pot să mă bag sau ce mă atrage mai mult. Oricum lumea e normal să fie mai mult atrasă de ciudat, suntem obișnuiți cu normalitatea până peste cap.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Bine spus.

| relian a răspuns:

De ce se intampla asta? Eu raspund nu sa stringi tu raspunsuri ca nu-s curios, raspund sa dau un raspuns daca vrei unu si esti curios. Oamenii dau raspunsuri acolo unde este mai multa vorbarie, adica ce-o fi numai sa zic ceva care nu poate fi probat, dovedit si asa mai departe.Acolo unde este nevoie de cunostinte lumea nu se prea inghesuie pentru ca nu poti da asa doar cu presupusu, trebuie sa stii ce sa spui.laughing

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca suntem plictisiti de intrebarile obisnuite.

| OoBunnyoO a răspuns:

Pentru ca oamenii sunt atrasi de lucrurile noi. Nici macar nu este vorba de ciudat. Originialitatea aduce intotdeauna cititori noi, chestie care mi s-a repetat trei ani de zile pe parcursul facultatii.

| Clorox a răspuns:

Daca vezi pe strada o bataie normal ca majoritatea se duc sa vada ce-i acolo...
Asa e si aiciwinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Vezi ca am raspuns la raspunsul tau de la cealalta intrebare a mea pe care am pus-o, care era legata de yandere in general. Apare mai greu raspunsul, din moment ce a intrat intrebarea in modul spam, si dupa 31 de raspunsuri, celelalte o sa apara ceva mai greu, si am vazut ca au aparut, deci poti sa te duci acolo sa vezi ce ti-am raspunswinking

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce e cu ea?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Ziceam sa te duci sa vezi ce ti-am raspuns, si sa imi raspunzi la raspuns, daca vrei.

Răspuns utilizator avertizat