| Bianca_4346 a întrebat:

De ce prostia la noi in Romania este asa de mare? cititi mai jos si veti vedea de ce intreb asta

Va povestesc prin ce am trecut eu azi :merg si eu cu familia si cu niste prieteni la iarba verde(vorba vine). Langa noi vreo 5 baieti si 4 fete. Fetele au baut de s-au rupt, deja dansau pe populara iar baietii(cei treji ca 3 erau morti de beti)se jucau cu o minge. Unul dintre tipii beti si-a luat masina si a inceput sa faca drifturi.Toata lumea se uita la el ca la nenea din pamantbig grin si el continua si tipa.Intr-un final cand a terminat, fratemiu si cu Grozy (un prieten) s-au luat de ala(au strigat la elhappy ). Asta nu a facut nimic pentru ca a fost tinut de ceilalti...in fine... dupa asta s-au calmat(pentru un moment). fetele se intinsesera pe iarba si cica' se linistisera.In acest timp un baiat, incercand sa meraga in padure mai sus sa vomite a aterizat cu fundu intr-o baltoaca.Deja toti cei de langa ei(inclusiv noi)radeam si cu curu' de el(scuzati expresiabig grin)a ajuns sus si a vomat o gramada.aia i-au mai tras o minge in coaste ca baiatu era lasat la bustu gol.In final a venit politia si a luat cativa dintre eilaughing

faza in care ala e sus si vomita si apoi isi face nevoile ca tot omu sunt sigur pe youtube! i-am auzit vorbind pe aia

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Fitze de pushtani piliti.

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Scene din aste se pot intalni la orice natie, doar ca strainii sunt asa de smecheri ca fac cele mai mari prostii la betie cand se afla in alta tara.

| mami a răspuns:

Asta nu e prostie este betzie cu urmarile ei destabalare zbenguiala si in final 200 la ora si ajung direct la cimitir la asemenea varste - the end- cat de grozavi suntem!

| Bianca_4346 explică:

Faza e ca eu ii inteleg ca nu e mare diferenta intre varstele noastre dar ma amuzam copios pe seama lor si mai ales ca 2 din 5erau draguti:XCei treji

| Bianca_4346 explică:

In momentul ala al zilei erau foarte comici. dar m-am distrat super cu frateiu si cu celalalt...am jucat football in ploaie ca si-a facut aparitia si eabig grin

| Bianca_4346 explică:

Facea drifturi in jurul unui stalp si l-a cam atins dar foarte putin
am uitat sa mentionez

| andreutz a răspuns:

Nu as vrea sa para ca le iau apararea, dar acest lucru a fost posibil doar datorita alcoolului in primul rand..si in al doilea rand, nu este un lucru specific poporului roman...lucruri de genul asta (poate chiar si mai grave!) se intampla peste tot in lume, stai linistita...asa ca lasa tineretul sa se destrabaleze in continuare si mai bine te faci ca ai visat urat tongue