| Hermannstadt01 a întrebat:

De ce protesteaza protestatarii?
Pariez ca in 1 luna nu au petrecut timp cu copilul lor mai mult decat au petrecut in fata Palatului Parlamentului.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai protestatarii de la Hermannstadt chiar intrec orice limita de prostie, deci foarte probabil ca tefelismul e in floare acolo cu multi analfabeti functional si isterici care nu inteleg nimic.

| Hermannstadt01 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca esti singurul care stie ce inseamna Hermannstadt pe site-ul asta, poate mai sunt 11.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hermannstadt01):

Dacă nu ar fi o echipă de fotbal în liga a-2-a cu fix denumirea asta, ținând cont că nu știu germană, poate nu aflam ce înseamnă.laughing
Eu mă întreb cu ce se ocupă cei din Sibiu de au atât de mult timp liber.

| Hermannstadt01 explică (pentru anonim_4396):

La ardeleni timpul e relativ! laughing

| Golyat18 a răspuns:

De prosti ce is, treba trebuie rezolvata cu o revolutie nu cu protest.
Nu mai stii ca tocilarul de Ponta parca le-a facut si program de protestat.

| Hermannstadt01 explică (pentru Golyat18):

Da! Revolutie ca-n Iran!

| Golyat18 a răspuns (pentru Hermannstadt01):

Nu ba nu religioasa ci doar sa se invete minte parlamentarii sa nu mai fure si sase faca niste schimbari cum ar fi sa ii deie afara pe multi bugetari.

| Hermannstadt01 explică (pentru Golyat18):

Sunt troll. laughing

| Hermannstadt01 explică (pentru Golyat18):

Este adevarat ca ai cautat acum pe internet despre revolutia din Iran?

| Golyat18 a răspuns (pentru Hermannstadt01):

Nu, Cand ti-am vazut raspunsurile le-am vazut pe amdoua de odata pentru ca i-am raspuns altuia.
In rest sa stii ca stiu cate ceva de acolo eu as fi vrut sa fiu soldat acolo pacat ca am probleme cu picioarele. broken heart