| pogacel a întrebat:

De ce reclamele la tigari vechi fac țigările sa para foarte bune si relaxante si fresh, te face sa te apuci de fumat… oare exista pachete de tigari in Europa fara pozele alea pe pachet?

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Ști cei cel mai profund și dureros răspuns la întrebare? Ca nici ei nu știe mai exactă de ce fumează laughing)) pe câți nu i-am văzut eu ca se văitau ca sau scumpit și cai doare întro parte și tot pe ei ai sa-i vezi cu aprind țigară după țigarălaughing) apoi când au probleme de sănătate cu ficatul și plămâni tot nu se stăpânesc tot continua să-și distrusă sănătatea nu sunt conștienți eu asa îi văd în ochi mei nu sunt conștienți căști fac rău pe bune și își pune sănătatea în cel mai mare pericol posibil le afectează întreaga sănătatea nu mai spun de circulația sângelui cal da peste cap și de oasele care fac cancer și plămâni găuriți și respirația și dantura... Inconștienți.