| RAY a întrebat:

De ce romanii mereu au tendinta de a se exprima in mod jignitor fata de alti? am intrat pe un grup asa zis ateu pe Facebook acolo vezi numa limbaj vulgar, jigniri, bataie de joc la adresa unor personaje biblie, este genetica aceasta tendinta la romanii? numai vorbesc de Youtube acolo e jale

4 răspunsuri:
| Neverrrrrr a răspuns:

Pe ducat ai intrat? este o crestina care a primit ban pe contul personal iar acum se cearta de pe contul fiului ei happy, mai sunt si oameni deastia'.

| RAY explică (pentru Neverrrrrr):

Https://www.facebook.com/groups/garpweb/?fref=ts
un copil avortat scria ca iisus este un gunoi si i-am spus ca nu e frumos sasi bati joc de credinta cuiva, eu ma asteptam sa gasesc acolo oamenii cu ratiune dar majoritatea sunt retardati copii de 13, 14 ani, man inteleg sa scrii argumente dar fara jigniri

| Neverrrrrr a răspuns (pentru RAY):

Un asemenea site mai popular e ducatul ateist de alba

| RAY explică (pentru Neverrrrrr):

Am dat cerere acum