| Robert8764 a întrebat:

De ce rosiile nu mai au gust de rosii?

Răspuns Câştigător
| xXAlphaXx a răspuns:

Pentru ca sunt tratate cu tot felul de chimicale si agenti de crestere si alte porcarii
http://m.romanialibera.ro/......30174.html

3 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Pai foarte simplu sunt injectate cu chimicale si toate substantele posibile ca sa le fac mari si frumoase, funda?

| mariaxmaria a răspuns:

Hei :3, pentru ca sunt injectate cu tot felul de chimicale;*, funda?

| Nicu_9539 a răspuns:

Deci nu sunt nici injectate nici nimic eu lucru la rosii si nu au gust de rosi pentru ca le culeg verzi ca pana ce ajung in tara de destinatie la vanzare pe rafturi in magazine o sa fie culoarea lor rosie happy