| anonim_4396 a întrebat:

De ce sa iti iei tricou de 300lei in loc sa iei la 30lei? Ce ala de 300lei iti da minte mai multa?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru că ăla de 300 lei te tine 2 ani, ăla de 30 lei doua spălări.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Esti tu sigur? eu iau la 30lei si le port de ani nu da raspunsuri eronate.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă îndoiesc amarnic mai ales că știu că ai conturi false și scrii tâmpenii pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu mint ma, vorbim in privat? iti arat si dovezi nu sunt din oras mare si probabil unul de 30 lei valoreaza cat 60 la Bucuresti, probabil de aia, fii serios crezi ca am eu bani de dat pe tricouri 300lei? ce interes as avea sa ma "laud" ca sunt sarac?

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca pot și pentru ca asa se dau mari.
E nașpa sa ajungi în punctul în care în loc sa faci ceva util cu bani ii arunci pe niște rahaturi ce oricum într-o perioada foarte scurta de timp se devalorizează.

| ShaOfHatred a răspuns:

Oamenii în general trebuie să-și hrănească egoul prin cumpărarea lucrurile scumpe. Foarte mulți fug după firme fără să le pese de calitate și nici nu se lăfăie în bani. Din dorința de afirmare. Foarte puține haine scumpe chiar își merită prețul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că: https://youtu.be/F3up1GkthAI

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu frate nu-ți da minte știm amândoi asta. Da uni vor atenție validare și fie in pasa cu moda sa arate ca au ce arătă la vedere asta-i tot înțelegi lume în care trăim devine tot mai... Tot mai...

| MrNuggets a răspuns:

Nu intelegi moda plus că esti sarac sau zgarcit

| anonim_4396 explică (pentru MrNuggets):

Amandoua.