| Dan a întrebat:

De ce sa spun?
Pentru ca sunt atatea lucruri care te deranjeaza. In jurul tau, in orasul tau, in tara.
Pentru ca aici te asculta cineva. Noi, cei care, la randul nostru, ne-am saturat.
De nesimtire, de delasare, de coruptie, de neputinta, de mizerie, de saracie.
Pentru ca incercam sa facem ceva. Si vom aduce oameni care te pot ajuta cu sfaturi, consultatii, indrumari.
Nu mai ai niciun motiv sa taci.

Mai multe informatii in link-ul din profilul meu.

Răspuns Câştigător
| adrianhasde a răspuns:

Bravo, este super blogul tau si iti urez mult succes in continuare.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari Dan, trebuie sa ne adunam in jurul tau cat mai multi si impreuna sa luam atitudine pentru a incerca sa indreptam macar ce depinde de noi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ai un blog super ce sa-ti spun bravo, mult succes.

| Cryssy a răspuns:

Suberb blogul....Si foarte interesant acest articol, dar nu numai acesta...

| Dan explică:

Va multumesc pentru raspunsurile date.Impreuna putem face lucruri utile pentru oameni.

| M4RK a răspuns:

Interesant si superr blog succes happy

| matura a răspuns:

Nu este vorba de tacut.La acest nivel, cam degeaba vorbim. Mie imi place sa vorbesc si sa muncesc.Deci ma consider mai productiva.Pana altii leaga si dezleaga vorbele, eu muncesc.Har Domnului sunt "sanatoasa"si trec la treaba. Daca cel de langa mine arunca hartia pe jos, eu pun hartia la gunoi.Cand ies cu catelul am si punguta pentru a strange excrementele pentru ca cel care isi plimba catelul fara punga sa nu ma injure ca a calcat in mizeria catelului meu. Pot continua cu exemplele. Uneori ma apuca marea lehamite, dar imi aduc aminte ca am trei copii si trebuie sa fiu un exemplu pentru ei.

| Gexu a răspuns:

Interesantwinking

bye:*