| mariobros a întrebat:

De ce se cearta fetele mai rau decat baietii?

Răspuns Câştigător
| marry a răspuns:

Pt ca sunt invidioasewinking

8 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Pentru ca fetele nu supora sa le fie incalcate deciziile sau sfaturile sau contrazicerile unor idei.

| danutza a răspuns:

De unde sti?
inseamna ca nu ai auzit cum se cearta baieti ajung pana si la cutzite mai nou pistoale laughing

| Viuvi a răspuns:

Hormonii laughing

| frida0purple a răspuns:

Ca's mai bagacioase.
zic eu.

| I'm just me a răspuns:

Sunt de acrd cu @luz.

| lisa_5170 a răspuns:

Pentru ca fetele pun mai repede la suflet orice decat baietii si de obicei baietii mai lasa de la ei sau nu prea da multa importanta cand se cearta cu cineva o fata daca se cearta cu cineva pentru ca e suparata se consuma mult si da tot ce are sa demonstreze ca are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele se cearta, baietii se bat.

| s1mplek1ss a răspuns:

ca u sa intrebi laughing