| Furnicuta000 a întrebat:

De ce se inchid grupurile pe Facebook? Am vazut foarte multe grupuri ca au disparut in ultima perioada, chiar si din alea cu aproape 1 milion de membri si cu zeci de postari pe zi. Si nu, nu m-a blocat nimeni si nu le-au sters administratorii (sunt si din astea dar NU la astea ma refer)

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Deoarece lumea s-a mutat pe Instagram si tiktok, chiar am observat fata de acum 10 ani ce pustie a devenit platforma.

| Furnicuta000 explică (pentru MarianWLF):

Poate lumea s-a lasat de Facebook din cauza reclamelor care sunt enervante sau a faptului ca apar in feed numai postari de la aceiasi oameni (unii cu care nu ai interactionat niciodata) desi tu ai poate 3000 prieteni in lista. Nu stiu ce se intampla cu platforma asta...

| RAY a răspuns:

Nu prea mai e popular Facebook

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am observat sa dispară niciun din grupurile din care fac parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porcul a început sa facă curățenie laughing) dispar oamenii