| Ahatus a întrebat:

De ce se uita lumea la youtuberi care joaca niste jocuri si vorbesc in microfon? Chiar nu inteleg.

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pentru ca ii amuza comentariile lor.
Stiu, si mie mi se pare o prostie dar n-ai ce sa-i faci.

| ShaOfHatred a răspuns:

Te uiti la football? De ce te uiti? Te uiti la televizor la comentariile unor inculti sau chiar oameni cu carte?
No, pai de-asta se uita si unii oameni la youtuberi.

| Ahatus explică (pentru ShaOfHatred):

Nu ma uit la fotbal si la Capatos, doar la filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai fain pe twitch ca poti vorbi cu ei in timp real. Poti discuta chestii inteligente daca stii engleza binenteles.

| JetBlueJet a răspuns:

Pai in timp ce se zoaca zic si chestii funny.
Eu ma simt ca intr-un mini film.

| viperra a răspuns:

Pentru ca daca in joc s intampla ceva amuzant sau interesant(ceea ce la jocuri se intampla mult)reactiile celor ce joaca sunt amuzante, cica.

| Eroare404 a răspuns:

Pentru ca le place sa-i vada pe altii cum se joaca.

| dominikk a răspuns:

Acesti yoututuberi pot face un clip pe care uni se uita sa vada ce a facut el si acel care s-a uitat se poate inspira de la un joc pe care persoana respectiva il are