| EricCristian20 a întrebat:

Nu inteleg de ce mi se aude tot ce vorbesc in microfon in casti, daca poate sa ma ajute cineva discord Eric. #7466

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece căstile nu sunt originale si nu sunt 100%compatibile cu telefonul, cumpara ti alte casti.

| EricCristian20 explică (pentru CristiDinBucuresti):

1)sunt pe pc
2)căștile sunt originale Hyperx

| zilog a răspuns:

Setari

| EricCristian20 explică (pentru zilog):

Nu neaparat pe discord orice fac se aude

| zilog a răspuns (pentru EricCristian20):

Ia un cd sau un dvd sau un stick bootabil cu ubuntu
ruleazal fara sa il instalezi
vezi se mai aude sau nu
eu iti garantez ca nu se mai aude
rezolvarea ar fi sa formatezi si sa reinstalezi

| nicu991 a răspuns:

Daca te referi la folosirea castilor pe calculator atunci trebuie sa mergi la setarile audio si sa dai pe mute "playback volume" sau cum e mentionat in functie de placa de sunet si interfata pe care aceasta o are.