| PikaRawrr a întrebat:

De ce si cu ce ati schimba lumea in care traim astazi?

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

De ce?thinking Observi ca traim degeaba nu?
Ai intrebat gresit.Nu sunt Dumnezeu ca sa hotarasc cum as schimba lumea.Dar sigur ar trebui schimbatawinking.

| Iama a răspuns:

Sa fie mai buna si oamenii mai bogati

| NumePublic_3226 a răspuns:

Aş schimba cam 80% din această lume, dar primul lucru pe care l-aş schimba ar fi caracterul meu.

| Iσαηα a răspuns:

Pai, as schimba multe:
-oamenii;
-viata;
-as incerca sa gasesc remediul fiecarei boli astfel incat lumea sa nu fie nevoita sa sa moara decat de batranete;
-as constru o masinarie de trasportare;
-as schimba cu desavarsire parlamentul (conducerea)...

@ ingerash1997: sa stii ca banii nisciodata nu aduc fericirea, de acest aspect iti dai seama traind...
Si as construi un tinut in care compii safie stapani 7-12 ani.
(Am trecut de limitarolling on the floor )
As vrea sanu mai exista rautati. Toti sa fim buni da nu la fel.
Pentru ca daca ar fi decat oamenii la fel ne-am plictisi, nu am gasi nimic interesant la o persaoana.
Animalele nu ar mai fii eutanasiate (sunt total impotriva omorarii cu sange rece a unosr animale nevinovate).
Etc.