| anonim_4396 a întrebat:

De ce soferii trebuie sa injure cand conduc? nu poti sa conduci daca nu vorbesti urat? ce castiga?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii şoferi, mai ales cei născuţi după 1985, au o educaţie precară, nu mai vorbim de stresul pe care-l adună în ei atunci când conduc, de zici că ar folosi un monociclu pentru a face echilibristică pe o funie aflată la 100 de metri distanţă de pământ, iar la sol ar fi numai ţăruşi. Asta e mentalitatea colectivă, n-ai cum s-o schimbi.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Se poate insa soferii nu e abtin deoarece e un mod de a-ti exterioriza furia. Fac asta din nevoia de a scapa de ea intr-o maniera mai facila