| BiraSorina a întrebat:

Buna ziua! La ora de masini agricole trebuie sa conduci? Daca nu vreau sa conduc pot sa stau retrasa?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, întreaba i pe ei

| johnnny123 a răspuns:

Bănuiesc că dacă ai un curs practic obligatoriu care presupune operarea de mașini agricole, este obligatoriu să știi cum se operează pentru a trece. Doar nu te duci acolo "ca să stai retrasă", ci te duci să înveți niște lucruri.

Dar tu de ce pui întrebările astea aici în loc să le pui acolo? Nu știu câți de pe TPU sunt sau au fost la facultăți de silvicultură, horticultură și restul intereselor tale.