| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce spun babele ca sunt foarte frumos si femeile tinere, spun ca sunt urat. Ce vrea sa insemne asta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Babele te incurajeaza sa nu iti pierzi speranta, tinerele zic adevarul, si mai exista categoria de oameni care zice sa te accepti asa cum esti pentru ca c'est la vie csf nai csf

| Celcestietot a răspuns:

Măi, nu știu ce să zic, că am întâlnit toate babele care mă lăudau de parcă eram Făt-Frumos laughing, probabil că ele sunt mai sincere și văd altfel frumusețea, poate că tu ești cu adevărat frumos și o femeie în vârstă va recunoaște asta mai mereu sau pentru că nu prea au văzut pe vremea lor persoane care să arate ca niște zei, te complimentează așa, ori vor să te încurajeze, fie se vede că încă au alta mentalitate și că nu s-au născut într-o lume infecta a secolului XXI și nu sunt pretențioase la bărbați, dar și că nu sunt lașe în a-și mărturisi opinia, că până la urmă la vârsta lor nu mai au nimic de pierdut, pentru ele poate ești chiar ok și frumusețea ta este una adevărată și sinceră happy. Dacă babele te vad așa, de ce nu te-ar vedea și una tânără, că tot femeie este și ea, nu?

| Andreeush a răspuns:

Tu cum te vezi?

| SilentRain a răspuns:

Semenii cu Fuego

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Fuego chiar este un bărbat frumos, deși are unele trăsături ușor feminine. Părerea mea. big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Bătrânele mint laughing)))) am fost martoră când o babă îi spunea unui tip de 1, 60: vaaai, dar ce mare ai crescut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahhaha laughing Probabil ești ok doar că nu te întreții, de aia.
Uită-te de exemplu la anumite fete care sunt frumușele în sinea lor doar că nu se machiază, se îmbracă urât, au mustață, înțelegi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că tipele tinere nu vor să recunoască că le place de tine, daca te considerau așa urât crede-mă că nu te băgau in seama. Cate mi-au zis mie că sunt urât le plăceau de mine.

Femeile mai "bătrâne" sunt mai calde. Nu au fițe în cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează mai mult sa fi deștept ți-am mai zis.