| poechce a întrebat:

De ce sunt aprobate asa greu raspunsurile la intrebari (si intrebarile )? Ieri am asteptat 2 ore pentru a-mi fi aprobata o intrebare, astazi cred ca voi astepta tot la fel.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Heywinking

pai asa e la inceput.happyraspunde la cat mai multe intrebari si vei vedea apoi ca nu iti vor mai fi atat de greu aprobate

| Ana a răspuns:

Asa e la inceput, k si eu cand am pus primele 2 intrebare. de abia au fost aprobate
dar q cat pui mai multe intrebare. q atat ti se aproba mai repedewinking