| RAY a întrebat:

De ce sunt atat de violenti,vulgari romanii uni, sunt romane intregi de jigniri, injuraturi peste tot Facebook, Youtube? imediat cum scrii un comentariu se gasesc cativa sa te injure sau sa te amenite, oare si real sunt asa sau doar pe internet?

Răspuns Câştigător
| BucurCristina a răspuns:

Treaba e ca oamenii acestia,haterii in realitate sunt nesiguri pe ei si timizi,ei se folosesc de o masca, adica internetul, unde oricine e oricine ca sa prinda increde in ei si sa iasa din zona lor de confort.
Eu sunt impotriva acesto persoane pentru ca in loc sa faca asta pot face ceva construtiv si, am mai spus-o:viata e prea scurta sa urasti oameni si sa-i jignesti, mai ales ca in realitate nici nu-i cunosti!

6 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Nu au ce face, SE CRED smeceri, Pe Facebook injura dar in viata rela: Salut ce mai faci:

| RAY explică (pentru udrescuf):

Corect asa e, sa vezi un prost in seara asta, comenta ca prostul la un post de al meu pe Facebook cand il intreb sti ce scrie in postul meu, nu stia, trist, nu stiu cum a intrat Romania in UE

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

Vor sa vada pana unde continui.

| Freya1 a răspuns:

In ziua de azi omul nu mai suporta sa il contrazici sau sa ai o parere diferita si de multe ori ca sa starneaca intrigi baga fitile sa faca zazanie intre oameni

| andyarx a răspuns:

Depinde de ce postezi, daca e ceva contra fii sigur ca o sa patesti de astea. E vorba de un mare orgoliu uneori de prostie dar in cele mai multe cazuri lipsa de educatie. Daca tu nu ai auzit in casa parinteasca si in anturajul tau niciodata un cuvant vulgar (vreau sa zic in mare parte, e aproape imposilbil) nu ai cum sa injuri fiindca iesi din mediul de confort psihic. Dar daca e invers, injuraturile sunt absolut normale pentru acele persoane. Totul e cresterea si anturajul

| Adry05 a răspuns:

Needucati sau frustrati si asa incearca sa-si consume frustrarile/